^ Back to Top

Szakmai önéletrajz

Személyi adataim

név:                    dr. Bojti István

születési idő:      l960 december 18.

hely:                   Mátészalka

lakcím:               Nyíregyháza Esze Tamás u.10.

telefon:              o6 20 311 4698

Tanulmányaim:

1979-ben Mátészalkán az Esze Tamás Gimnáziumban érettségiztem. l985-ben a Debreceni Orvostudományi Egyetemen általános orvosi, majd l990-ben Budapesten belgyógyászati szakképesítést   szereztem. 1999-ben pszichoterápia szakorvosa lettem, hipnoterapeuta és családterapeuta képzettségem van. 2001-ben háziorvostanból szakvizsgáztam.

Nyelvtudás:

Angol és orosz középfokú állami nyelvvizsga bizonyítványom van.

Munkahelyeim, szakmai tevékenységem:

Első munkahelyemen, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórház Rendelőintézet III. sz. Belgyógyászati Osztályán 1985-től 1997. július 8-ig dolgoztam. Általános belgyógyászati tevékenységem  mellett  osztályunk angiológiai profiljának a  kialakítása volt legnagyobb szakmai és szervezési feladatom. Az angiológiai szakrendelés vezetője voltam 1992-től 1997 júliusáig.

1992-től hasi ultrahang vizsgálatokat végzek. 1994 óta foglalkozom a mélyvénás thrombosis ultrahang diagnosztikájával.

1999-ben szakvizsgáztam pszichoterápiából. Családterapeuta és hipnoterapeuta módszerspecifikus képesítésem van. Aktív pszichoterápiás tevékenységet folytatok.

1998. május 01-től vállalkozó háziorvos vagyok.

2001-ben szakvizsgáztam háziorvostanból. A Debreceni Egyetem oktató háziorvosi praxisa vagyunk.

Részállásban belgyógyászati, és ultrahang-diagnosztikai közfinanszírozott szakrendelést végzek.

Közéleti aktivitásom:

A Forrás Pszichológiai Egyesületnek az elnöke vagyok. Tagja vagyok a nyíregyházi Rotary Clubnak. Alapító elnöke voltam a nyíregyházi Fiatal Értelmiségiek és Vállalkozók Társaságának.

Nyíregyháza 2012. 02. 12.

További részletesebb információk ide kattintva érhetők el.